100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

mūsų projektai

Pažangi tarptautinė gamybos technologija ir aukšta kokybė

apie mus
_W2A2318

Įkurta 2014 m., „Topticom“ reiškia „Top Optic Communication“, ir tai yra mūsų vizija, kuri mus vedė ir įkvėpė nuo pat įkūrimo. Po daugiau nei 5 metų spartaus augimo padėjome sukurti greitą ir saugų tinklą visame pasaulyje, teikdami aukštos kokybės ir patikimą siųstuvą-imtuvą.
Siūlome įvairius suderinamus su OEM suderinamus imtuvus, tokius kaip 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ir kt. Mes sutelkiame dėmesį į technologinę plėtrą ir stebime ją, kad galėtume pateikti naujausius produktus, kurie padės jums padidinti savo rinkos dalį strateginiais produktais.

Rodyti daugiau