page_banner

Produktai

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optinis siųstuvas

Trumpas aprašymas:

100 Gb / s QSFP28 CWDM4 yra keturių kanalų, prijungiamas, lygiagretus optinis siųstuvas-imtuvas, sukurtas 100 G CWDM taikymui su FEC, „Datacenter“ ir „Enterprise“ tinklais bei kitomis optinėmis jungtimis. Jie atitinka SFF-8636 specifikaciją, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ir „Telcordia GR-468-CORE“. Optiniai siųstuvai-imtuvai atitinka RoHS reikalavimus.


Prekės informacija

Prekės aprašymas

100G QSFP28 integruoja keturias duomenų juostas kiekviena kryptimi su 100Gb / s pralaidumu. Kiekviena juosta gali važiuoti 25,78125Gb / s greičiu iki 2 km G.652 vieno režimo pluoštui (SMF). 4CWDM kanalų centriniai bangos ilgiai yra 1271nm, 1291nm, 1211nm ir 1331nm.

Produkto ypatybė

Iki 25,78125Gbps Duomenų perdavimo greitis vienam kanalui
Iki pasieksite 2 km už G.652 SMF
4 DFB pagrindu veikiantis neatšaldytas CWDM siųstuvas
4 kanalų PIN kodo foto detektorius
Karštai prijungiamas QSFP28 formos faktorius
Dvipusis LC indas
Vidinės CDR grandinės tiek imtuvo, tiek siųstuvo kanaluose
Palaikykite CDR apėjimą
Integruotos skaitmeninės diagnostikos funkcijos
Mažas energijos suvartojimas <3,5 W
Veikimo atvejo temperatūra: 0 ~ + 70 ° C

Taikymas

100G CWDM4 programos su FEC
Duomenų centro ir įmonių tinklai
Kitos optinės jungtys

Produkto Aprašymas

Parametras

Duomenys

Parametras

Duomenys

Formos koeficientas

QSFP28

Bangos ilgis

1310nm

Maksimalus duomenų perdavimo greitis

103,1 Gbps

Maksimalus perdavimo atstumas

2km

Jungtis

„LC Duplex“

Žiniasklaida

SMF

Siųstuvo tipas

DFB pagrįstas LAN-WDM

Imtuvo tipas

PIN kodą

Diagnostika

DDM palaikoma

Temperatūros diapazonas

0–70 ° C (32–158 ° F)

TX Power kiekvienoje juostoje

-6,5 ~ 2,5 dBm

Imtuvo jautrumas

<-10dBm

<-10dBm

Energijos sąnaudos

3,5 W

Išnykimo santykis

3,5 dB

1

Kokybės testas

2

TX / RX signalo kokybės testavimas

3

Įvertinimo testavimas

4

Optinis spektro testavimas

5

Senatvės testavimas

6

Patikimumas ir stabilumo testavimas

Galinio paviršiaus testavimas

xinfu

Kokybės sertifikatas

safd (2)

CE sertifikatas

safd (3)

EMS ataskaita

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optinis siųstuvas-imtuvas