page_banner

Produktai

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC dvipusis optinis siųstuvas

Trumpas aprašymas:

10 Gb / s patobulinti mažos formos faktoriaus prijungiami SFP + siųstuvai-imtuvai yra skirti naudoti 10 Gigabitų Ethernet jungtyse iki 20 km per vieno režimo skaidulą. Jie atitinka SFF-8431, SFF-8432 ir IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ir 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Skaitmeninės diagnostikos funkcijas galima naudoti per 2 laidų nuosekliąją sąsają. Optiniai siųstuvai-imtuvai atitinka RoHS reikalavimus.


Prekės informacija

Prekės aprašymas

10 Gb / s patobulinti mažos formos faktoriaus prijungiami SFP + siųstuvai-imtuvai yra skirti naudoti 10 Gigabitų Ethernet jungtyse iki 20 km per vieno režimo skaidulą. Jie atitinka SFF-8431, SFF-8432 ir IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW ir 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Skaitmeninės diagnostikos funkcijas galima naudoti per 2 laidų nuosekliąją sąsają. Optiniai siųstuvai-imtuvai atitinka RoHS reikalavimus.

Produkto ypatybė

Vienmodis pluošto perdavimas
SFP kelių šaltinių paketas su LC talpykla
Iki 10Gb / s duomenų saitai
Karšto prijungimo galimybė
Vienvietis + 3,3 V maitinimo šaltinis
Atitinka IEEE802.3Z specifikacijas
Atitinka „Bellcore TA-NWT-000983“
Akių sauga sukurta taip, kad atitiktų lazerio 1 klasę, atitinka IEC60825-1

Taikymas

Gigabito Ethernet
„Fibre Channel“
WDM programa

Produkto Aprašymas

Parametras Duomenys Parametras Duomenys
Formos koeficientas SFP + Bangos ilgis 1310nm
Maksimalus duomenų perdavimo greitis 10 Gbps Maksimalus perdavimo atstumas 20km
Jungtis Dvipusis LC Žiniasklaida SMF
Siųstuvo tipas 1310 nm DFB Imtuvo tipas PINTIA
Diagnostika DDM palaikoma Temperatūros diapazonas 0–70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power kiekvienoje juostoje -4 ~ + 2dBm Imtuvo jautrumas <-14dBm
<-14dBm Energijos sąnaudos 3,5 W Išnykimo santykis

4dB

1

Kokybės testas

2

TX / RX signalo kokybės testavimas

3

Įvertinimo testavimas

4

Optinis spektro testavimas

5

Senatvės testavimas

6

Patikimumas ir stabilumo testavimas

Galinio paviršiaus testavimas

xinfu

Kokybės sertifikatas

safd (2)

CE sertifikatas

safd (3)

EMS ataskaita

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC dvipusis optinis siųstuvas