page_banner

Produktai

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM „Simplex LC“ optinis siųstuvas-imtuvas

Trumpas aprašymas:

100Gb / s CFP4 yra skirtas 100GBASE-SR4 Ethernet. Jie atitinka CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 ir CAUI-4 bei OIF CEI-28G-VSR .. Optiniai siųstuvai-imtuvai atitinka RoHS reikalavimus.


Prekės informacija

Prekės aprašymas

SFP siųstuvai-imtuvai yra aukštos kokybės, ekonomiški moduliai. Skaitmeninės diagnostikos funkcijos pasiekiamos per 2 laidų nuosekliąją magistralę, nurodytą SFF-8472. Imtuvo skyriuje naudojamas PIN imtuvas, o siųstuvas naudoja 1310 nm FP lazerį ir 1550 nm FP lazerį, kad užtikrintų 100Base-LX Ethernet 20 km taikymą.

Produkto ypatybė

Iki 155Mb / s duomenų saitai

Karštai prijungiamas

Vieno LC jungtis

Iki 20 km 9 / 125μm SMF

Įmontuotas WDM

Vienvietis + 3,3 V maitinimo šaltinis

Stebėjimo sąsaja atitinka SFF-8472

Darbinės temperatūros diapazonas: nuo -40 ° C iki 85 ° C / -5 ° C iki 85 ° C / -0 ° C iki 70 ° C

RoHS atitiktis ir be švino

Taikymas

Greitas Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM programa

Produkto Aprašymas

Parametras Duomenys Parametras Duomenys
Formos koeficientas SFP Bangos ilgis 1310nm / 1550nm
Maksimalus duomenų perdavimo greitis 100Mb / s Maksimalus perdavimo atstumas 20km
Jungtis „Simplex LC“ Išnykimo santykis 9dB
Siųstuvo tipas FP Imtuvo tipas PINTIA
Diagnostika DDM palaikoma Temperatūros diapazonas 0–70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX galia -13 ~ -7dBm Imtuvo jautrumas <-34dBm

<-34dBm

1

Kokybės testas

2

TX / RX signalo kokybės testavimas

3

Įvertinimo testavimas

4

Optinis spektro testavimas

5

Senatvės testavimas

6

Patikimumas ir stabilumo testavimas

Galinio paviršiaus testavimas

xinfu

Kokybės sertifikatas

safd (2)

CE sertifikatas

safd (3)

EMS ataskaita

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optinis siųstuvas-imtuvas