page_banner

Produktai

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

Trumpas aprašymas:

SFP28 siųstuvai-imtuvai yra skirti naudoti Ethernet ryšiuose, kurių duomenų perdavimo greitis yra iki 25,78 Gb / s ir iki 10 km ilgio. Jie atitinka SFF-8472 ir suderinami su SFF-8432 ir pritaikytomis SFF-8431 dalimis. Optiniai siųstuvai-imtuvai atitinka RoHS reikalavimus.


Prekės informacija

Prekės aprašymas

SFP28 siųstuvai-imtuvai yra skirti naudoti Ethernet ryšiuose, kurių duomenų perdavimo greitis yra iki 25,78 Gb / s ir iki 10 km ilgio. Jie atitinka SFF-8472 ir suderinami su SFF-8432 ir pritaikytomis SFF-8431 dalimis. Optiniai siųstuvai-imtuvai atitinka RoHS reikalavimus.

Produkto ypatybė

Palaiko 25,78125Gb / s nuosekliąją optinę sąsają

Iki 10 km perdavimo SMF

Neaušinamas DFB lazeris ir PIN imtuvas

„Hot-pluggable SFP28“ pėdsakas

Integruotos skaitmeninės diagnostikos funkcijos

Vienvietis + 3,3 V maitinimo šaltinis

Energijos suvartojimas mažesnis nei 1,3 W

Veikimo atvejo temperatūra: -40 ~ + 85°C

Vidinis CDR tiek siųstuvo, tiek imtuvo kanale

Palaikykite CDR apėjimą

SFP28 MSA paketas su „simplex LC“ jungtimi, dvikryptis

Taikymas

25GBASE-BX 25G Ethernet

25,78125 Gb / s vienos juostos 100GE LR4

Kitos optinės jungtys

Produkto Aprašymas

Parametras Duomenys Parametras Duomenys
Formos koeficientas SFP28 Bangos ilgis 1270 nm / 1330 nm
Maksimalus duomenų perdavimo greitis 25,78125 Gbps Maksimalus perdavimo atstumas 10 km
Jungtis LC paprastas Žiniasklaida SM
Siųstuvo tipas 1270 nm DFB

1330nm DFB

Imtuvo tipas PINTIA
Diagnostika DDM palaikoma Temperatūros diapazonas 0–70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX galia -5 ~ + 2dBm Imtuvo jautrumas <-13dBm
<-13dBm Energijos sąnaudos 3,5 W Išnykimo santykis

3,5 dB

1

Kokybės testas

2

TX / RX signalo kokybės testavimas

3

Įvertinimo testavimas

4

Optinis spektro testavimas

5

Senatvės testavimas

6

Patikimumas ir stabilumo testavimas

Galinio paviršiaus testavimas

xinfu

Kokybės sertifikatas

safd (2)

CE sertifikatas

safd (3)

EMS ataskaita

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optinis siųstuvas-imtuvas