page_banner

Produktai

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optinis siųstuvas

Trumpas aprašymas:

SFP28 LAN-WDM modulis atitinka SFF-8431, SFF-8432 ir IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Skaitmeninės diagnostikos funkcijos pasiekiamos per 2 laidų nuosekliąją sąsają, kaip nurodyta SFF-8472. Optinis imtuvas atitinka RoHS reikalavimus.


Prekės informacija

Prekės aprašymas:

25G LAN WDM yra labai kompaktiškas optinis siųstuvas-imtuvas ir turi 12 bangos ilgių. LAN-WDM EML siųstuvas ir APD imtuvas užtikrina puikų efektyvumą naudojant Ethernet programas, naudojant SMF ryšį iki 10 km.

Produkto ypatybė

Veikimo duomenų sparta iki 25Gbps
LAN-WDM EML Cooling lazeris ir APD imtuvas
„Hot-pluggable SFP28“ pėdsakas
Integruotos skaitmeninės diagnostikos funkcijos
Vienvietis + 3,3 V maitinimo šaltinis
Galios išsklaidymas mažesnis nei 2,0 W
Vidinis CDR tiek siųstuvo, tiek imtuvo kanale
Palaikykite CDR apėjimą
SFP28 MSA pakuotė su lizdo LC jungtimi
Labai žemas nervingumas
Labai žema EMI ir puiki ESD apsauga
Atitinka RoHS reikalavimus

Taikymas

25GBASE-LR 25G Ethernet
25,78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Kita optinė jungtis

Produkto Aprašymas:

Parametras Duomenys Parametras Duomenys
Formos koeficientas SFP28 Bangos ilgis LANWDM
Maksimalus duomenų perdavimo greitis 25,78125 Gbps Maksimalus perdavimo atstumas 10km
Jungtis Dvipusis LC Žiniasklaida SM
Siųstuvo tipas LANWDM EML Imtuvo tipas APD
Diagnostika DDM palaikoma Temperatūros diapazonas 0–70 ° C
TX Power kiekvienoje juostoje -2 ~ + 6dBm Imtuvo jautrumas <-19.5dBm
<-19,5 dBm Energijos sąnaudos 2W Išnykimo santykis

6dB

1

Kokybės testas

2

TX / RX signalo kokybės testavimas

3

Įvertinimo testavimas

4

Optinis spektro testavimas

5

Senatvės testavimas

6

Patikimumas ir stabilumo testavimas

Galinio paviršiaus testavimas

xinfu

Kokybės sertifikatas

safd (2)

CE sertifikatas

safd (3)

EMS ataskaita

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optinis siųstuvas-imtuvas

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optinis siųstuvasProduktas