page_banner

Produktai

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optinis siųstuvas-imtuvas

Trumpas aprašymas:

40Gb / s 40km QSFP + siųstuvas-imtuvas yra siųstuvo ir imtuvo modulis, skirtas 40 km optinio ryšio programoms. Dizainas atitinka IEEE P802.3ba standarto 40GBASE-ER4 ir „QSFP Multi-Source Agreement“ (MSA) reikalavimus.


Prekės informacija

Prekės aprašymas

Modulis paverčia 4 10Gb / s elektros duomenų įvesties kanalus (kanalus) į 4 CWDM optinius signalus ir sutankina juos į vieną kanalą 40Gb / s optiniam perdavimui. Atvirkščiai, imtuvo pusėje modulis optiškai išplečia 40 Gb / s įvestį į 4 CWDM kanalų signalus ir paverčia juos 4 kanalų išvesties elektriniais duomenimis.

4 CWDM kanalų centriniai bangos ilgiai yra 1271nm, 1291nm, 1311nm ir 1331nm kaip CWDM bangos ilgio tinklelio, apibrėžto ITU-T G694.2, nariai. Jame yra dvipusė LC jungtis optinei sąsajai ir 38 kontaktų jungtis elektrinei sąsajai. Siekiant sumažinti optinę sklaidą tolimųjų reisų sistemoje, šiame module turi būti naudojamas vienmodis pluoštas (SMF).

Produkto ypatybė

Palaiko 41,2 Gbps bendrą duomenų perdavimo spartą 

Neaušinamas 4x10,3 Gbps CWDM siųstuvas

Didelio jautrumo PIN-TIA imtuvas

Iki 40 km ant SMF

Dvipusės LC talpyklos

Karštai prijungiamas QSFP + formos koeficientas                  

Galios išsklaidymas <3,5 W

Visiškai metalinis korpusas užtikrina puikų EMI veikimą

Atitinka „RoHS6“ (be švino)

Veikimo atvejo temperatūra:

Komercinis: nuo 0 ° C iki + 70 ° C

Taikymas

40GBASE-ER4

„InfiniBand“ QDR ir DDR jungiasi

40G telekomunikacijų jungtys

Produkto Aprašymas

Parametras

Duomenys

Parametras

Duomenys

Formos koeficientas

QSFP +

Bangos ilgis

CWDM

Maksimalus duomenų perdavimo greitis

41.2

Maksimalus perdavimo atstumas

40 km @ SMF

Jungtis

Dvipusis LC

Žiniasklaida

SMF

Siųstuvo tipas

CWDM

Imtuvo tipas

APD

Diagnostika

DDM palaikoma

Temperatūros diapazonas

0–70 ° C (32–158 ° F)

TX galia

-2,7 ~ 5dBm

Imtuvo jautrumas

<-11.5dBm

<-11,5dBm

Energijos sąnaudos

3,5 W

Išnykimo santykis

3,5 dB

1

Kokybės testas

2

TX / RX signalo kokybės testavimas

3

Įvertinimo testavimas

4

Optinis spektro testavimas

5

Senatvės testavimas

6

Patikimumas ir stabilumo testavimas

Galinio paviršiaus testavimas

xinfu

Kokybės sertifikatas

safd (2)

CE sertifikatas

safd (3)

EMS ataskaita

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC optinis siųstuvas-imtuvas

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM „Simplex LC“ optinis siųstuvas-imtuvasProduktas