page_banner

Produktai

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optinis siųstuvas-imtuvas

    Siųstuvai-imtuvai yra skirti didelės spartos saugyklų tinklams, kompiuterių grupių kryžminiam sujungimui, OBSAI sąsajai, CPRI sąsajai, pritaikytiems greitaeigiams duomenų perdavimo vamzdynams ir „Inter Rack Connection“. Siųstuvo-imtuvo modulis atitinka SFP + kelių šaltinių sutartį (MSA) ir suderinamas su RoHS reikalavimais.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optinis siųstuvas-imtuvas

    Siųstuvai-imtuvai yra skirti didelės spartos saugyklų tinklams, kompiuterių grupių kryžminiam sujungimui, OBSAI sąsajai, CPRI sąsajai, pritaikytiems greitaeigiams duomenų perdavimo vamzdynams ir „Inter Rack Connection“. Siųstuvo-imtuvo modulis atitinka SFP + kelių šaltinių sutartį (MSA) ir suderinamas su RoHS reikalavimais.